MÜSİAD’DA SAYGILI DÖNEMİ | Bilal Saygılı Blog

MÜSİAD’DA SAYGILI DÖNEMİ

 İzmir Şubesi’nin yeni başkanı olan başarılı iş adamı , yeni projelerle göreve geldiklerini belirterek ilk mesajını ’a verdi. Saygılı, “Gayretli ve dinamik bir kadro oluşturduk. Başarılı sonuçlar alacağız” diye konuştu

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şubesi 22. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda yeni başkan seçilen Bilal Saygılı, Yeni Asır'a özel açıklamalarda bulundu

İLK GÜNKÜ AZİMLE

MÜSİAD'a her yeni başkan geldiğinde çıtayı bir adım daha yukarıya yükselttiğini ifade eden Başkan Saygılı, "Yeni dönemde gayretli ve dinamik bir kadro oluşturduk.
Tüm dünyada daha güçlü, daha fazla söz sahibi olacağız. Artık herkes biliyor, MÜSİAD Türkiye'de ve Dünya'da söz sahibi masada küresel bir güç olmuştur. Yeni dönemde İzmir olarak başta Genel Başkanımız ve diğer şube başkanlarımızla birlikte önemli yeni ve global projelere birlikte imza atacağız" dedi.

MÜSİAD'ın sadece iş insanları derneği olmadığını, sosyal alanda da önemli proje ve organizasyonlara imza atacaklarını belirten Bilal Saygılı, "Arkadaşlarım ve ben önümüzdeki 2 yıl boyunca bu görevi büyük bir onur ve heyecanla ilk günkü azimle yerine getirmeye çalışacağız. MÜSİAD gibi Türkiye için düşünen, üreten, iş imkanları yaratan, pozitif farklılık yaratmaya çalışan ve hem üyeleri hem kamuoyu nezdinde çok büyük beklentiler yaratmış bir derneğin İzmir Şube Başkanı olmanın benim için ne ifade ettiğini paylaşmak istedim. MÜSİAD Türkiye'nin en etkili, sağlam, bağımsız bir sivil toplum örgütüdür. MÜSİAD, Türkiye'nin en önemli topluluğudur" açıklamasını yaptı.

Bugünden itibaren MÜSİAD İzmir Şube'nin misyonunu tasarlamak ve eylem planını uygulamaya koymak zorunda olduklarını belirten Saygılı, "MÜSİAD olarak kendi kendimizle yarışıp, bu yarışı hep biz önde bitireceğiz. Kurucu Genel Başkanımız muhterem Erol Yarar bir konuşmasında 'Biz MÜSİAD'ı Allah'ın rızasını kazandıracak faaliyetler gerçekleştirmek için kurduk' demişti. Biz de bu sözden asla vazgeçmeden, bu ülke, bu millet için çalışmaya üretmeye durmadan yorulmadan devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

GENÇ MÜSİAD ATAĞA KALKACAK

Genç MÜSİAD'ın büyütülerek daha aktif hale getirilmesi, ilim adamlarından ve akademisyenlerden daha fazla faydalanılması için yepyeni projelerle geldiklerini kaydeden Bilal Saygılı, "Bu projelerimizi daha hızlı bir şekilde hayata geçirebilmemiz için, öncelikle şubemizi daha geniş, daha uygun bir mekana taşımak istiyoruz. Tam bir takım ruhuyla, istişareye önem vererek başarılı sonuçlar alacağımıza inanıyorum" dedi.

Haberi online okumak için Yeniasır.com.tr sayfasına tıklayın. 

Basında çıkan diğer haber linkleri;

Haberler.com

Haberturk.com

Star.com.tr

İha.com.tr

Manisapp Haber

Sabah.com.tr

Milliyet.com.tr

Egeninsesi.com

Paraplus.com.tr

Reelpolitika.com

Gazeteyenigün.com.tr

Egeaktuel.com

İzmiredair.com