ULUSLARARASI MARKA OLMAYI SÜRDÜRECEĞİZ | Bilal Saygılı Blog

ULUSLARARASI MARKA OLMAYI SÜRDÜRECEĞİZ

Saygılı Rulman, Hintli şirket Galaxy Chains ile 10 yıllık iş sözleşmesi imzalayarak uluslararası düzeyde hizmet veren bir marka olmaya devam ediyor.

NACHI’nin Türkiye resmi distribütörü olan Saygılı Rulman’ın Hindistan Galaxy şirketi ile yaptığı anlaşma ülkemize ve firmamıza duyulan güveninin göstergesi oldu.

Türkiye'nin yerli sermayeli rulman ve savunma sanayisinin en büyük firmalarından Saygılı Rulman, Hindistan'ın lider zincir üreticilerinden Galaxy Chains firması ile 10 yıllık karşılıklı iş sözleşmesi imzaladı.

İşbirliğinin ülke ve firma adına hayırlı olmasını dileyen Saygılı Rulman Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Saygılı, “Dünyadaki kalitemizin yanı sıra çalışma disiplinimiz ve azmimizle bu tür büyük çaplı yeni anlaşmalara daha imza atarak Türkiye ekonomisine önemli katkıda bulunmaya devam edeceğiz.” dedi.

FARKIMIZI ORTAYA KOYDUK

Rulman ve güç aktarım ürünlerinde hem tedarik hem destek hizmetleri veren Saygılı Rulman, kaliteyi ve güven duygusunu daima en önde tutması sonucunda dünyada ve Avrupa'da en çok tercih edilen marka olma özelliğini koruyor. Müşterilerin ihtiyaç duyduğu hızda ve kapasitede hizmetler sunuyoruz, kaliteli ürünleri ve uzman personelimizle farklarını ortaya koyduklarını belirten Saygılı Rulman Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Saygılı, önceki gün Kemalpaşa tesislerinde Hindistan'ın lider zincir üreticilerinden Galaxy Chains ile 10 yıllık sözleşmeye imza attıklarının müjdesini verdi. Türk rulman pazarının öncü isimlerinden biri olan Saygılı Rulman'ın sektöre değer katmaya devam edeceği bildirildi

ULUSLARARASI DÜZEYDE HİZMET

NACHI'nin Türkiye Resmi Distribütörü olan Saygılı Rulman Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Saygılı, "Ülkemizdeki rulman tedarik sağlayıcıları arasında ilk beş firmadan biri durumunda olmamız, 30 yılı aşkın süredir sektörde varlığımızı Saygılı Rulman olarak hissettirmemiz, gerek yurt dışında, gerek yurt içinde tercih edilme sebeplerimizin başında geliyor. Gerek müşteri memnuniyeti gerekse de yılların vermiş olduğu sektör tecrübesiyle Hindistan Galaxy şirketi ile yaptığımız 10 yıllık anlaşma bizim için önemli. Bu tür anlaşmaların ülkemize başta olmak üzere firmamıza gösterilen güven ve memnuniyetin göstergesidir. Biz Salgılı Rulman olarak vizyonumuzla ve misyonumuzla, uluslararası düzeyde hizmet veren bir marka olmaya devam edeceğiz" dedi.

3 MİLYON DOLARLIK YATIRIM GELİYOR

Saygılı Rulman'ın anlaşma imzaladığı Hindistan'ın lider zincir üreticilerinden Galaxy Chains firmasının İzmir'in Kemalpaşa ilçesinde 3 milyon dolarlık yatırım yapacağı açıklandı. Firma yatırım ile ilgili hazırlıklarını sürdürüyor.

Kaynak: Yeni Asır