MÜSİAD İZMİR’DEN 110 BİN MASKE BAĞIŞI | Bilal Saygılı Blog

MÜSİAD İZMİR’DEN 110 BİN MASKE BAĞIŞI

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şubesi sağlık çalışanlarına katkıda bulunabilmek amacıyla İzmir İl Sağlık Müdürlüğü’ne yüz on bin maske bağışı gerçekleştirdi.

MÜSİAD İzmir Başkanı Bilal Saygılı konuyla ilgili yazılı açıklama yaparak şunları ifade etti: “COVID-19 salgınıyla ilgili tedbirlerimizi en üst seviyede tuttuğumuz böylesine önemli günlerde MÜSİAD İzmir Şubesi olarak Yönetim Kurulu Toplantılarımızı video konferans aracılığı ile gerçekleştirerek ekonominin çarklarını döndürmek için var gücümüzle mücadele ediyoruz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde devletimiz, virüsün ortaya çıktığı ilk günden itibaren bu meseleye ciddiyetle yaklaşarak, milletimizin yararını gözeten bir duruşla dünyada eşine nadir rastlanır bir kriz yönetimi örneği sergilemektedir. Hükümetimiz, başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere tüm kadrolarıyla Koronavirüs tehdidinin en kısa sürede bertaraf edilmesi için bütün imkânlarını seferber etmiş durumdadır.

 

MÜSİAD İzmir Şubesi olarak biz de yaşadığımız bu süreçte İzmir’imize katkı sunmaya yönelik adımlarımızı değerlendirerek Koronavirüs salgını nedeniyle, özellikle hastanelerde tıbbi, cerrahi maske ihtiyacına bir nebze katkıda bulunabilmek adına İzmir İl Sağlık Müdürlüğümüze yüz on bin maske bağışı yaptık. Bu anlamda fedakâr, cefakâr hizmetleri için tüm sağlık çalışanlarımıza duacıyız, Allah onlardan razı olsun!

Tüm yönetim kurulu üyelerimize bu anlamlı karar için bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu süreçte en büyük gücümüzün birlik, beraberlik ve kardeşliğimiz olduğunu bir kez daha göstermiş oldular.” dedi.

Basında Çıkan Haberler

Milliyet

Sabah

Mynet

Medya Ege

İHA

Yeni Vizyon

İlk Ses

Ege Postası

Ege Manşet

Egeli Haber