ŞAHNE’DEN MÜSİAD İZMİR’E ZİYARET | Bilal Saygılı Blog

ŞAHNE’DEN MÜSİAD İZMİR’E ZİYARET

İzmir Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, MÜSİAD İzmir Başkanı Bilal Saygılı ve Yönetim Kurulu üyelerine ziyarette bulundu.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şubesi’ne ziyarette bulunan İzmir Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, MÜSİAD İzmir Başkanı Bilal Saygılı ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

Bugün yurt içinde 88 irtibat noktası, yurt dışında 74 farklı ülkede toplamda 169 nokta ile 2 milyona yakın kişiye istihdam sağlayan sermaye platformu yapısıyla MÜSİAD’ın bir cazibe merkezi haline geldiğini ifade eden Başkan Bilal Saygılı, İzmir’de üyeleriyle birlikte yaptıkları çalışmaları Şahne ile paylaştı.

Saygılı, “Vatan, millet ve bayrak sevdasıyla şehrimiz için var gücüyle çalışan İzmir İl Emniyet Müdürümüz Mehmet Şahne Beye nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, tüm emniyet teşkilatımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

İzmir Emniyet Müdürü Mehmet Şahne ise kamu düzenini korumak, huzur ve asayişi sağlamak için emniyet teşkilatıyla gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade etti. Şahne, “Güçlü sivil toplum kuruluşu yapısıyla MÜSİAD’ın başta ekonomi olmak üzere birçok alanda ülkemizin birlik ve bütünlüğüne, huzur ve istikrarına önemli katkıda bulunduğuna inanıyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda MÜSİAD İzmir Başkanı Bilal Saygılı, İzmir Emniyet Müdürü Mehmet Şahne’ye teşekkür ederek, ziyaretin anısına plaket takdim etti.

Basında Çıkan Haberler

Sabah

Ege TV