RULMAN SEKTÖRÜNDE ÇÖZÜM ORTAĞI SAYGILI | Bilal Saygılı Blog

RULMAN SEKTÖRÜNDE ÇÖZÜM ORTAĞI SAYGILI

Rulman sektöründe çözüm orta TÜRK rulman sektöründe yaptığı yeniliklerle dikkatleri çeken Saygılı Rulman, 10 bin metrekarelik kapalı alanda 15 bin palet kapasiteli bir tesiste sektöre hizmet sunuyor.

Japon markası olan NACHI'nin Türkiye Resmi Distribütörü olan Saygılı Rulman, birçok sektörde kullanılan rulmanların Türkiye'deki en büyük tedarikçilerinden olma özelliği taşıyor. Sektörün farklı ihtiyaçlarına uygun çözümler üretme amacıyla taleplere uygun ürünleri tedarik etme imkanı sunarken aynı zamanda mühendislik hizmetleri ve teknik destek vererek de süreçlerde tam entegrasyon sağlıyor. 1991 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümlünden mezun olduktan soma işlerin başına geçen Bilal Saygılı o yıllardan bu yana Saygılı Rulman Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütüyor. Türkiye'de şu an 4 milyar TL'nin üzerinde bir rulman pazarı hacmi olduğunu belirten Bilal Saygılı, "Rulman pazarında 30 yılı aşkın süredir varlığını hissettiren firmamız Türki pazar içerisinde yer alan rulman tedarik sağlayıcıları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Yılların vermiş olduğu sektör tecrübemiz ve müşteri memnuniyetimiz ile Türk sanayisinin rulman sektöründeki çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz" dedi.

YARINI DÜŞÜNÜYORUZ

 Saygılı Rulman'ın odak noktasının üretimde sürdürülebilirliği sağlamak olduğunun altını çizen Bilal Saygılı, "Bizler üretim aksamasın, ülkemizde her daim çarklar dönsün, yarınların inşası daim olsun anlayışıyla çalışıyoruz. Ana faaliyet konumuz olan rulman ve güç aktarım ürünleri alanında hızlı ve doğru tedarik sağlamanın yanı sıra, müşterilerimize ihtiyaçları olan teknik destek ve mühendislik hizmetleri sunuyoruz. Hızlı ve doğru tedarik sağlamak adına teknoloji alanında yaptığımız yatırımlar ile B2B sistemimizi oluşturduk. İş ortaklarımızın ürün, stok, fiyat, sevkiyat gibi sipariş aşamalarını tek bir ekranda görmelerini sağlayan B2B sistemimiz ile internet sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha az zaman ve enerji harcayarak gidermelerine imkân sağlıyoruz. Bu sistem ayrıca iş ortaklarımıza yurtdışı üretim süreçleri de dâhil olmak üzere tedarik zincirinin tüm adımlarına hâkim olmalarını sağlayacak bir platform sunuyor" şeklinde konuştu.

Kaynak; http://www.sabah.com.tr/ekonomi/2018/10/28/rulman-sektorunde-cozum-ortagisaygili