NECİP NASIR İLE HASBİHAL TOPLANTISI | Bilal Saygılı Blog

NECİP NASIR İLE HASBİHAL TOPLANTISI

AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, MÜSİAD İzmir Şubesi tarafından düzenlenen hasbihal toplantısına katılarak iş insanları ile görüştü; sorunları ve çözüm önerilerini masaya yatırdı.

Toplantının açılış konuşmasında dernek olarak ahilik geleneğini yaşattıklarını söyleyen MÜSİAD İzmir Şubesi Başkanı Bilal Saygılı, “İş dünyasının dinamiklerini çok iyi bilen İzmir Milletvekilimiz Sayın Necip Nasır beyefendiyi Eylül ayı hasbihal toplantımızda misafir etmekten dolayı mutluyuz. Bu akşam üyelerimizin sorunları ve çözüm önerilerini sayın vekilimize aktaracağız. MÜSİAD İzmir Şubesi olarak, şehrimizi ve ülkemizi ilgilendiren konularda bundan sonra da milletvekilimizle koordineli bir şekilde çalışmaya ve sık sık bir araya gelmeye devam edeceğiz dedi.

Yarım asırlık iş insanı olarak, iş dünyasının sorunlarını ve beklentilerini yakından bildiğini dile getiren Necip Nasır, iş insanlarının sorunlarının çözümü noktasında bir köprü vazifesi göreceğini dile getirdi.

AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, iş dünyasının sorun ve taleplerinin sektörel olduğu gibi bölgesel farklılıklar da gösterdiğini bu nedenle gelecek her türlü talep ve beklentileri meclise ve yetkili mercilere taşıyarak çözüm noktasında gerekenin yapılması için 24 saat hizmete hazır olduğunu söyledi.

2 saat süren toplantıda katılımcılardan aldığı yazılı ve sözlü sorunlarının çözümü için kendilerine dönüş yapılacağını söyleyen Nasır’a, katılımcılar verimli bir toplantı yaptığı ve göstermiş olduğu samimiyetten dolayı teşekkür etti.

MÜSİAD İzmir Şubesi Başkanı Bilal Saygılı, işadamları ile görüşerek sorunlar ve çözüm önerileri hakkında bilgi alan AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır'a katılımlarından ötürü bir teşekkür plaketi takdim etti.

Basında Çıkan Haberler

Sabah

Milliyet

Yeniasır

Habertürk

Mynet