RAMAZAN SEFERBERLİĞİ MÜSİAD İLE DEVAM EDİYOR! | Bilal Saygılı Blog

RAMAZAN SEFERBERLİĞİ MÜSİAD İLE DEVAM EDİYOR!

Türkiye’nin en büyük iş adamları örgütü olan MÜSİAD, İnsan ve Medeniyet Hareketi ve İnsan Vakfı ile Ramazan yardımları için kolları sıvadı. MÜSİAD İzmir, merhamet ayı Ramazan’da ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere erzak yardımında bulundu.

İnsan ve Medeniyet Hareketi ve İnsan Vakfı Pandemi Virüsünün ülkemizde görüldüğü ilk günlerden bu yana seferberlik ilan ettiği ve birçok alanda, Türkiye’deki yardım gönüllüleri aracılığıyla yardımlar organize etmektedir.

RAMAZAN YARDIMLARI DEVAM EDİYOR!

Rahmet ve bereket iklimini yaşadığımız Ramazan ayında İnsan ve Medeniyet Hareketi ve İnsan Vakfı Ramazan yardımlarına devam ediyor.

İMH İzmir ve İnsan Vakfı Şubemiz Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) İzmir ile ortaklaşa kampanya düzenleyerek korona salgınından dolayı zor günler geçiren binlerce aileye erzak yardımında bulunacak.

MÜSİAD İzmir tarafından hazırlanan Ramazan kumanyaları MÜSİAD İzmir Başkanı Bilal Saygılı’nın katılımıyla İnsan ve Medeniyet Hareketi İzmir Şb. Bşk. Uğur Bayrak’a teslim edildi. Erzaklar binlerce aileye dağıtılarak Ramazanın bereketi çoğalmış olacak.

İnsan ve Medeniyet Hareketi İzmir Şb. Bşk. Uğur Bayrak, erzak teslim töreninde yaptığı konuşmada İMH ve İnsan Vakfı olarak hayırseverlerin yardımlarını en hızlı şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaştırdıklarını belirtti. Yapılan yardımların ülkemiz sınırlarını aştığını, dünyanın dört bir yanına merhamet elimizin uzandığını ifade etti.

Kaynak: İnsan Vakfı