MÜSİAD İLE ÜNİVERSİTE EL ELE | Bilal Saygılı Blog

MÜSİAD İLE ÜNİVERSİTE EL ELE

MÜSİAD İzmir Şube Başkanlığı'na seçilen Bilal Saygılı, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi heyetinin ziyaretinde " Üniversite onaylı üyelerimize ve vatandaşlara dokunan insan odaklı projeleri hayata geçireceğiz." dedi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİ- AD) İzmir Şube Başkanlığı'na seçilen Bilal Saygılı, MÜSİAD olarak üniversiteler ile işbirliği yapacaklarını, tüm projelerinin üniversite onaylı, üyelerine ve vatandaşlara dokunan insan odaklı projeler olacağını söyledi.

İŞBİRLİĞİNE ÇEVİRDİK

Saygılı, "Bugün fesleğen çiçeğine bile dokunmazsan koku vermez. Yönetim kurulu olarak kentte önemli projelere imza atmak için yola çıktık. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla, bu işin uzmanı olan üniversitedeki hocalarımız tarafından onaylanmış insan odaklı çalışmalar yapacağız. Özellikle bu dönemde çocuk ve gençlere MÜSİAD olarak daha fazla eğileceğiz" dedi.

MÜSİAD İzmir Şubesi'nin 22. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda MÜSİAD İzmir Şube Başkanı seçilen Bilal Saygılı göreve hızlı başladı. Başarılı işadamı Saygılı'yı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Saffet Köse ve heyeti ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Yeni dönemde hayata geçireceği projelerini ilk kez Yeni Asır'a açıklayan ve akademisyenlerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Saygılı, "Değerli Rektörümüz Saffet Köse'ye ve beraberindeki heyete ziyaretleri için teşekkür ederim. Ancak bu ziyareti biz işbirliğine çevirdik. Çok verimli ve MÜSİAD için anlamlı bir işbirliği toplantısı oldu" diye konuştu.

ÖNCELİĞİMİZ ÇOCUKLAR VE GENÇLER

MÜSİAD İzmir Şubesi olarak yeni dönemde önceki Başkan Ümit Ülkü ve ekibinin yaşama geçirdiği başarılı çalışmaları sürdüreceklerini de vurgulayan Saygılı, şöyle konuştu:

"Gençlerimize ve çocuklarımıza yönelik sosyal projelere de imza atacağız. Özellikle aileleri ile iç içe olan çalışmalar olacak.
Gençlerle ve çocuklarla bütünleşmiş bir MÜSİAD ortaya çıkacak."

Haberi online okumak için Yeniasir.com.tr linkine tıklayın.