HEDEFİMİZ BÜYÜK HEYECANIMIZ ÇOK | Bilal Saygılı Blog

HEDEFİMİZ BÜYÜK HEYECANIMIZ ÇOK

MÜSİAD İzmir Şube Başkan Bilal Saygılı, aktif ve dinamik MÜSİAD vizyonuyla yollarına hızlı bir şekilde devam edeceklerini söyledi.

İZMİR'de kendi sektöründe lider olan Saygılı Rulman Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Saygılı, MÜSİAD İzmir Şube Başkanı oldu. Firması Saygılı Rulman'ı 50 metrekarelik bir dükkandan uluslararası ticaret yapan büyük bir şirkete dönüştüren Saygılı, Türk sanayisinin rulman sektöründe çözüm ortağı olarak yurtiçi ve yurt dışında birçok önemli anlaşmaya imza attı.

Bilgi birikim ve tecrübelerini MÜSİAD İzmir Şube Başkanlığı koltuğunda İzmir iş dünyası ile paylaşacak olan Saygılı'nın hedefleri büyük. Projeleri hakkında konuşan Saygılı, yıllardır önemli kademelerinde görev aldığı MÜSİAD'ın "kardeşlik platformu" ve "bereket kapısı" olduğunu ifade etti. Saygılı,

"İzmir'deki üyelerimizin işlerinin daha da büyümesi, ihracatlarının yaygınlaştırılarak artırılması, üretici üyelerimizin savunma sanayine teşvik edilmesine öncelik vereceğiz. Ayrıca bölgedeki şubelerimizle daha sıkı işbirliği yapılarak ticaret hacimlerimizin artırılması, üyelerimizi faiz belasından kurtaracak eğitimler verilmesi, Genç MÜSİAD'ın büyütülerek daha aktif hale getirilmesi, ilim insanlarımızdan, akademisyenlerim izden da ha fazla faydalanılması gibi yepyeni projeleri hayata geçireceğiz" dedi.

Saygılı yeni dönemde ayrıca akademisyenlerle iş dünyasının buluşacağı bir ortamı uygun hale getireceklerini söyledi.

Kaynak: Sabah Egeli