GELECEĞE YÖN VERECEK GENÇLER YETİŞTİRİYORUZ | Bilal Saygılı Blog

GELECEĞE YÖN VERECEK GENÇLER YETİŞTİRİYORUZ

MÜSİAD İzmir Şubesi Gençlik Kurulu tarafından Kasım Ayı “Liderler Kahvesi” programında konuşan Saygılı: “Genç MÜSİAD, geleneklerine bağlı ve geleceğe yön verecek kuşakların yetişmesi amacıyla önemli görevler üstlenmektedir.” dedi.
 

MÜSİAD İzmir Şubesi Gençlik Kurulu tarafından Kasım Ayı “Liderler Kahvesi” programı konuğu Saygılı Rulman San. Ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve MÜSİAD İzmir Şubesi Başkan Yardımcısı /Sektör Kurulları ve İş Geliştirme Komisyonu Başkanı M. Bilal Saygılı oldu. Saygılı, toplantıda gençlere girişimcilik ve liderlik üzerine paylaşımlarda bulundu ve iş hayatındaki tecrübelerini aktardı.

“GELENEKLERİNE BAĞLI”

Ülkü Park Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen toplantıda konuşan M.Bilal Saygılı: “Genç MÜSİAD’ın 2002 yılında İzmir’deki kuruluşunda görev aldım. Bugün Genç MÜSİAD’ın milli, manevi değerler ışığında önemli bir birim haline dönüştüğünü görüyorum. Genç MÜSİAD geleneklerine bağlı ve geleceğe yön verecek kuşakların yetişmesi amacıyla önemli görevler üstlenmektedir.” dedi.

“TİCARETİN İÇİNDE”  

Ülkemizin geleceğini gençlerin yapılandıracağını ifade eden Saygılı, kendisinin memur bir aileden geldiğini ve çocukluk yaşlarından beri ticaretin içinde bulunduğunu anlattığı toplantıda gençlere ışık tutacak tecrübelerini paylaştı.  MÜSİAD İzmir Şubesi Gençlik Kurulu Başkanı Mustafa Temel:” Geleneksel hale getirdiğimiz Liderler Kahvesi programımız ile Gençlik Kurulu olarak üyelerimizi hayata hazırlamak amacıyla sahip olduğumuz değerleri ve tecrübeleri gençlerle paylaşıyoruz. Bu akşam da Bilal Saygılı gibi sanayici ve girişimci bir abimizi ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyduk. Vermiş olduğu bilgiler hakikatten hayatımızda uygulanabilecek önemli bilgiler. Biz genç işadamlarına vermiş olduğu bilgilerden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Toplantı Bilal Saygılı’ya taktim edilen plaketin ardından hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Ege Telgraf Gazetesi

Yeni Asır Gazetesi

Yenigün Gazetesi

Egemenlik Gazetesi